Ankara Sinema Salonları

Ankara sinema salonları diye baktığımızda yaklaşık 30 adet sinema salonu görüyoruz. Ankara’daki sinema salonları şehrin her noktasında bulunmaktadır.

Ankara (Arcadium) Sinema Salonu

Ankara’da Çayyolu’nda bulunan Arcadium Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan sinema salonu bu bölgedeki en güzel ve kaliteli salonlardan biridir. Ankara (Arcadium) Sinema Salonu ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmayan bir bölgede bulunuyor. Bu sebeple sinema keyfini sorunsuz yaşamak isteyenlerin tercihlerinde ilk sırada bu salonlar yer alıyor.

Sinemaseverler sinema keyfini yaşamak için Arcadium Sinema Salonu’nu seçebilir. Bunun sebebi bu salonların teknoloji destekli olması ve çok geniş mekanlar olmasıdır. Sinemada çok önemli olan ses ve görüntü kalitesi bu salonlarda üst düzeyde sunulmaktadır. Ayrıca sinema içerisinde her bölgeden rahat izleme olanağı da bu salonlarda sizlere sunulmaktadır. 2003 yılından beri Çayyolu’nda hizmet veren bu salonlar bölgedeki halkın beklentilerini karşılıyor.

Ankara 365 AVM Cinema Pink Sinema Salonu

Sinemaseverler kaliteli ve konforlu sinema keyfi için sinema seçimi çok önemsemektedir. Ankara 365 AVM Cinema Pink Sinema Salonu işte bu sinema keyfinin yaşandığı nadir salonları sizlere sunmak üzere hizmetlerini sunmaktadır. Cinema Pink ülkemizde ilk şubesini Gaziantep’te kurmuştur. 2009 yılında açılan sinema salonlarının bugün 12 ilde şubesi bulunmaktadır. 24 şubede 173 salonda sinemaseverler hizmet sunan Cinema Pink sinemanın dışında birçok etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

Ankara Çankaya’da 365 AVM içerisinde bulunan sinema salonları çok sayıda izleyici tarafından tercih edilmektedir. Bu salonlarda seyircilerin rahatlığı ön planda tutularak koltuklar ve salon düzenlemesi yapılmıştır. Sinema salonlarında görüntü kalitesi için yüksek çözünürlüklü Sony 4K görüntü teknolojisi kullanılmaktadır.

Ankara A City Cinevizyon Sinema Salonu

Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Acity Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Cinevizyon Sinema Salonu büyük salonları ile beğeni toplamaktadır.  Bu sinema salonu 2015 yılında Acity Outlet Alışveriş Merkezi bünyesinde açılmıştır. Ankara A City Cinevizyon Sinema Salonu Türkiye’nin ilk ve tek Dolby Atmos ses sistemlerine sahip bulunmaktadır. Ses ve görüntü kalitesi oldukça iyidir.

Cinevizyon sinema salonu 8 salonda 900 koltuktan oluşmaktadır. Acity cinevizyon sinemaları A1 Grup A.Ş.tarafından yapılmıştır. Salon AVM içerisinde olduğu için buraya gelen sinemaseverler seansları beklerken sıkıntı yaşamamaktadır. Çeşitli etkinlikler için Acity Outlet Alışveriş Merkezi’ne gelenler sinema keyfini Cinevizyon sinema salonunda yaşayabilirler.

Ankara Bilkent Cinederin Sinema Salonu

Ankara Çankaya’da açılan Cinederin Sinema Salonu 1 VİP ve 5 büyük salondan oluşmaktadır. Sinema salonlarında en çok aranan özellik salonun geniş olması ve havasının temiz olmasıdır.%100 temiz hava iklimlendirme özelliği ile bu salon ferah bir ortamda sinema keyfi sunuyor. Bilkent Center içerisinde bulunan salon 679 koltuk kapasitesine sahip bulunmaktadır.

Bilkent Center Cinederin Sinema Salonu içerisinde teknoloji destekli uygulamalar bulunmaktadır. Koltuk kenarlarında USB girişleri ile şarj imkanı sunulmaktadır. Tepe Emlak Yatırım tarafından yapılan bu sinema salonu içerisinde sinema gösterilerinin yanında birçok etkinlik de yapılabilmektedir. VİP salonundaki koltuklar üst düzen konfor sunmaktadır. Buradaki koltuklar yatak formuna getirilmekte ve rahat bir sinema keyfi sunmaktadır.

Ankara Büyülü Fener Bahçelievler Sinema Salonu

Ankara’da Bahçelievler’de 1996 yılında açılan Ankara Büyülü Fener Bahçelievler Sinema Salonu kendi has bir havası olması ile tanınmaktadır. Sinema içerisinde Türk Sinemasının çok değerli sanatçılarının isimlerinin verildiği salonlar bulunmaktadır. Sinema bünyesindeki bu salonlara Türkan Şoray, Tarık Akan, Şener Şen, Atilla Dorsay, Atıf Yılmaz ve Yavuz Turgul adına altı adet salon yer almaktadır.

Sinemayı Denk Ajans açmıştır. Bu sinemanın adı için ve içerisindeki salonlar için halkın oy kullandığı bir yarışma düzenlenmiştir. Bu yarışmanın sonunda en çok oy alan sanatçıların isimleri salonlara verilmiştir. Ankara’nın en çok bilinen ve sinemaseverler tarafından en çok tercih edilen sinema salonlarından biridir.

Ankara Büyülü Fener Kızılay Sinema Salonu (Kapalı)

Ankara merkezdeki Büyülü Fener Sinema Salonu bu şehirdeki en büyük ve en köklü sinema salonları arasında yer almaktadır. Kızılay’da bulunan sinema salonu 29 Ocak 2005 tarihinde hizmete girmiştir. Sinema salonu içerisinde 1000 seyircinin ağılanacağı toplam 11 salon bulunmaktadır. Bu salon Denk Ajans tarafından hizmete sunulmuştur.

Ankara Kızılay’da sinemaseverlere sinema keyfi sunan Ankara Büyülü Fener Kızılay Sinema Salonu rahat koltuklara sahip bulunmaktadır. Koltuklar salon içerisinde görüş mesafesini engellemeyecek şekilde sıralanmıştır. Bu sinema içerisinde Arthouse olarak ayrılmıştır. Bu salon diğer salonlara göre daha bağımsız bir salondur ve burada bağımsız kült filmleri gösterime girmektedir. Bu sinema salonunda film izlemek isteyenler rezervasyon hizmetinden yararlanabilir.

Ankara Cinemaximum (ANKAmall) Sinema Salonu

Ankara’nın en gözde sinemalarından biri olan bu salon ülkemizde Mars Cinema Group tarafından 2001 yılında açılmıştır. Sinema salonu olarak hem teknoloji destekli bir hizmet sunma hem de konforlu sinema keyfi sunma noktasında en iyi salonlar arasında yer almaktadır. Ankara Cinemaximum geniş ve ferah sinema ortamı ile sinemaseverler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Farklı sinema teknolojilerini seyircilerle buluşturan Mars Cinema Group sahip olduğu bu yenilikleri ülkemizde de sinemaseverlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Ses ve görüntü kalitesi bakımında en son yeniliklerin takipçisi olanlar tarafından bu sinema salonları tercih edilmektedir. 2015 yılında 4DX teknolojisini Türkiye’de kullanarak ülkemizde bu alanda bir yeniliğe imza atmıştır.

Ankara Cinemaximum (Antares) Sinema Salonu

Antares AVM içerisinde hizmete açılan Ankara Cinemaximum (Antares) Sinema Salonu Keçiören ilçesinin en gözde salonları arasında yer almaktadır. Cinemaximum sinema salonu zincirinin bir parçası olan Anteres Cinemaximum bu bölgede en çok ziyaretçisi olan sinemalardan biri olarak bilinmektedir. Cinemaximum sinemaları ilk olarak 2001 yılında Mars Cinema Group tarafından açılmıştır. Kısa zamanda çok sayıda şubesi açılan bu sinema salonlarının bir şubesi de Ankara Antares AVM’de açılmıştır.

Cinemaximum sinema salonlarının teknoloji destekli olması sinemaseverlerin burayı tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Salonları geniş ve ferah olarak tasarlanmış olan sinema salonlarında ses ve görüntü kalitesi oldukça yüksektir. Bu sebeple burada sinema izlemek oldukça keyifli olmaktadır.

Ankara Cinemaximum (Armada) Sinema Salonu

Cinemaximum sinema salonları zinciri içerisinde yer alan ve Armada Alışveriş ve İş merkezi içerisinde faaliyet halinde olan Cinemaximum Armada Sinema Salonu sinemaseverleri bekliyor. Bu sinema salonları Ankara’nın en çok bilinen ve en büyük alışveriş merkezi içerisinde yer almaktadır. Sinema salonunda kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için Armada Cinemaximum sinema salonları tercih edilebilir.

Ankara Yenimahalle’de Eskişehir yolu üzerinde yer alan bu sinema salonu Cinemaximum’un kaliteli hizmetlerini buraya da yansıtması anlamına gelmektedir.2002 yılında kurulan ve 2013 yılında dünyanın en kaliteli sinema salonları arasında yer alan  bu sinemada dünyaca ünlü filmleri izlemenin mümkün olacaktır.

Ankara Cinemaximum (Atakule) Sinema Salonu

Ankara denilince akla ilk gelen yapılar arasında yer alan Atakule’de hizmet sunan Cinemaximum Sinema Salonu birçok kişinin sinema keyfi konusunda ilk tercihlerinde yer almaktadır. Ankara’nın merkezinde bulunan ve yüksekliği sebebiyle her noktadan görülen Atakule’de açılan sinema salonları oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sinema salonlarının geniş ve ferah yapısı, ses sisteminin kalitesi ve yüksek çözünürlüklü görüntü sistemi sayesinde burada film izlemek keyifli hale gelecektir.

 Cinemaximum sinema salonlarının sunduğu kaliteyi burada da görmeniz mümkün olacaktır. Deneyimli bir firma olan CGV Mars Cinema Group tarafından Atakule’de açılan bu sinema salonları izleyicilerin memnun olduğu imkanları sunmaya devam ediyor. Çankaya’da bulunan Atakule sinema salonlarını bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Ankara Cinemaximum (Atlantis) Sinema Salonu

Sinemaseverler sinema izlemek için ses ve görüntü kalitesi yüksek salonları tercih etmektedir. Ankara Cinemaximum (Atlantis) Sinema Salonu bu konuda en iyiler arasında yerini almış bulunmaktadır. Cinemaximum tarafından Atlantis City’de açılan sinemada koltukların rahatlığı ve konforu sinemaseverler tarafından beğenilmektedir. Bunun yanında sinema salonlarının geniş olması ses kalitesini arttırmaktadır.

Ankara Yenimahalle’de yer alan bu sinema salonu AVM içerisinde yer alması sebebiyle çok rahat bulunabilecek bir konuma sahip bulunmaktadır. Ülkemizde 2001 yılında hizmete giren Cinemaximum bu şubesi ile Ankara’nın en büyük salonlarından birini açmıştır. Ankara’nın birçok semtinde Cinemaximum sinema salonlarına rastlamak mümkündür. Bu salonlar ülkemizdeki en teknolojik salonlar olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ankara Cinemaximum (Cepa) Sinema Salonu

Sinema izlemek üzere gidilebilecek en ideal sinema salonu Cinemaximum Sinema Salonu olarak bilinmektedir. Cepa AVM içerisinde açılan sinema salonunda kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Ankara’da Çankaya Söğütözü’nde bulunan Cepa AVM içerisindeki Cinemaximum Sinema Salonu bu bölgedeki en güzel salonlardan biridir. Sinema salonundan istenen tüm özelliklere bu salon sahip bulunmaktadır.  Sinema salonunun geniş yapısı, ses sisteminin kalitesi, görüntüsünün yüksek çözünürlüğe sahip olması gibi birçok özellik bu salonları vazgeçilmez hale getiriyor.

Ankara Cepa AVM Cinemaximum Sinema Salonu hayata kısa bir mola vermek isteyenlerin uğrak yeri olmaya deva ediyor. Cinemaximum salonları görüntü ve ses sistemlerini dijital hale getiren ilk sinema salon zinciri olarak bilinmektedir.

Ankara Cinemaximum (Gordion) Sinema Salonu

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Gordion Alışveriş Merkezi’nde açılan Cinemaximum Sinema Salonu keyifli saatler geçirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Ankara’nın sayılı sinema salonları arasında yer alan bu mekan ses ve görüntü kalitesi ile sinemaseverlere üst düzey bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Eskişehir yolu üzerinde bulunan bu alışveriş merkezinde hizmete giren Cinemaximum Sinema Salonu dijital olarak ses ve görüntü sistemlerinin uygulandığı ilk salonlar arasında yer almaktadır.

CGV Mars Cinema Group tarafından 2001 yılında ülkemizde açılmaya başlayan sinema salonları kısa sürede 37şehre yayılmış durumdadır. Türkiye genelinde 826 salon sayısına ulaşan sinema salonu zincirinin bir halkası olan Cinemaximum Gordion Sinema Salonu sinemaseverleri bekliyor.

Ankara Cinemaximum (Kartaltepe) Sinema Salonu

Ankara Polatlı’da bulunan Kartaltepe AVM içerisinde bulunan Cinemaximum Sinema Salonu ilçedeki en büyük sinema salonu olarak bilinmektedir. Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi Polatlı’da bulunan ve en çok ziyaretçisi olan AVM’dir diyebiliriz. Cinemaximum sinema salonları zincirinin bir parçası olan bu sinema salonu oldukça kaliteli bir sinema keyfi sunuyor.

Ülkemizde birçok noktada açılan Cinemaximum salonları ilk olarak 2001 yılında açılmaya başladı. 37 şehre yayılan bir zincir haline gelen salonların ses ve görüntü kalitesi oldukça iyidir. CGV Mars Cinema Group tarafından açılan sinema salonları bu alanda en üst düzey ortamların hazırlanmasını sağlıyor. Sinemada keyifli vakit geçirmek isteyenler için Polatlı’da burası ideal bir ortamdır.

Ankara Cinemaximum (Metromall) Sinema Salonu

Ankara Etimesgut’ta bulunan Metromall AVM içerisinde açılan Cinemaximum sineması sinemaseverler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Burası Cinemaximum sinema salonları arasında en çok sinemaseveri ağırlayan salonlardan biri olarak bilinmektedir. Mars Cinema Group tarafından ülkemizin farklı illerinde açılan sinema salonlarının sayısı 848 olmuştur. 36 farklı şehirde 97 işletmede açılan bu salonlar farklılıklarıyla dikkatleri çekmektedir.

Dünya çapında yenilikleri sinema sektörüne uyarlayarak kullanan Cinemaximum sinema salonları eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için vazgeçilmez olmaktadır. Ankara’da Metromall AVM içerisinde de hizmet veren bu sinema Salonları 4DX teknolojisini de izleyicilerle buluşturmaya devam etmektedir. Kaliteli ses ve görüntü seçenekleri ile beyazperdede güzel filmler izlemek isteyenler buraya gelebilir.

Ankara Cinemaximum (Panora) Sinema Salonu

Cinemaximum tarafından Ankara’da açılan birçok sinema salonundan biri olan Panora sinema salonu Çankaya’da bulunmaktadır. Bu sinema salonlarının kuruluş felsefesini en iyi şekilde yansıtan Cinemaximum Panora Sinema Salonu Mars Cinema Group tarafından açılmıştır. Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde hizmet sunan bu sinema salonları sinemaseverlerin konforu için her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Sinema içerisinde koltukların yapısından mekanın ferahlığına kadar her detay düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca Cinemaximum dünyanın en iyi sinema salonlarına verilen ödülleri almıştır. Sinema içerisinde kurulan ses ve görüntü sistemi Türkiye’nin en yeni ilk sitemleri arasında yer almaktadır. Bu sinema salonu zinciri içerisinde 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve 848 salon bulunmaktadır.

Ankara Cinemaximum (Podium) Sinema Salonu

Podium Alışveriş Merkezi Ankara’da Yenimahalle’de hizmet vermektedir. Bu alıveriş merkezi içerisinde kurulan Ankara Cinemaximum Sinema Salonu sinemaseverler için çok kaliteli sinema hizmeti sunuyor. Mars Cinema Group tarafından burada açılan Cinemaximum sinema salonları kaliteli sinema keyfi yaşamak isteyenler için oldukça uygun yerlerdir. Bu sinema salonlarında ses ve görüntü kalitesi oldukça yüksek seviyededir.

Mars Cinema Group tarafından açılan bu sinemalardaki film gösterimleri Mars Dağıtım tarafından yapılmaktadır. IMAX salonları teknolojik yeniliklere kısa sürede adapte olmaktadır. 2015 yılında yenilenerek 4DX teknolojisini izleyicileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Görüntü kalitesinin yanında salonların ses sistemi de oldukça kaliteli olarak sizlere sunulmaktadır. Ankara Cinemaximum Sinema Salonu sinemaseverleri bekliyor.

Ankara Forum Cinema Pink Sinema Salonu

Ankara Keçiören’de bulunan Ankara Forum Cinema Pink Sinema Salonu bu bölgedeki en büyük salonlardan biri olarak bilinmektedir. Etlik’teki bu salonda deri koltukların yanında çift kişilik love seat denilen koltuklar kullanılmıştır. Cinema Pink Sinema Salonları hem sinema salonu olarak hem de fuaye alanı olarak etkinliklere açık bulunmaktadır.

Ülkemizde ilk olarak 2007 yılında açılan bu sinema salonu zincirinin en son sayısı 12 ilde 24 şubede toplam 173 salona ulaşmıştır. Bu sinema salonlarında konfor ve kalite ön olana çıkmaktadır.  Yüksek çözünürlüklü Sony 4K görüntü teknolojisi ile birlikte yüksek ses kalitesi ile sinemaseverler tarafından tercih edilmektedir. bu salonlarda keyifli film izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ankara Göksu Sinemax Sinema Salonu

Ankara Göksu’da bulunan Sinemax Sinema Salonu sinema salonu kriterlerine göre çok üst düzey özelliklere sahip bulunmaktadır. Etimesgut’ta bulunan Göksu AVM içerisinde bulunan Sinemax salonları sinema izleyicilerine keyifli anlar yaşatmak üzere hizmet sunmaktadır. 2006 yılında açılan AVM içerisinde hizmete giren sinema salonları ses ve görüntü kalitesi bakımından üst düzen bir performans sunmaktadır.

Ankara Göksu’da bulunan sinema salonlarında haftanın 7 günü keyifli vakit geçirecek filmleri izleyebilirsiniz. Sinema içerisindeki teknik detaylar sayesinde sinema izleyicileri salonun her noktasından film izleme imkanına sahip bulunmaktadır. Sinema perdesi görüş açısını engellemeyecek şekilde düzenlenmiştir. Güzel vakit geçirmek ve kendinize vakit ayırmak için Ankara Göksu Sinemax Sinema Salonu’na gidebilirsiniz.

Ankara Keçiören Cinefora Sinema Salonu

1980 yılında Osmanbey Gazi Sinemaları ile ilk açılışını yapan Cinefora sinema salonları her geçen gün sayısını arttırmaya devam ediyor. 26 salon ve 2687 koltuğa sahip olan Cinefora sinema salonları arasına Ankara Keçiören’de açılan salon da dahil olmuştur. Bu salonlar teknik donanıma sahip olmaları ve gelen izleyicilere konforlu bir alan sunmaları ile de bilinmektedir.

Ankara Keçiören Cinefora Sinema Salonu gelenlere keyifli zamanlar sunmaktadır. Bu salonlarda yer alan konforlu koltuklar, deniş sinema salonu, ses ve görüntüde kalite bir arada bulunmaktadır. Çok sayıda salonun artı performansa sahip olacak şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören’de Cinefora sinema salonları sizlere himet sunmaya devam ediyor.

Ankara Kızılırmak Sinema Salonu

Ankara Çankaya’da bulunan Kızılırmak Sinema Salonu Bakanlıkların bulunduğu bölgededir. Bu salon merkezde bulunması sebebiyle hem sinema hem de başka etkinlikler için çok yoğun olarak kullanılmaktadır. Ankara Kızılırmak Sinema Salonu AVM’lerde bulunan sinema salonlarına inat tek başına ve sadece sinema salonu olarak kullanılmaktadır. Buradaki salonlar oldukça geniş ve ses kalitesi de oldukça iyi durumdadır.

Kızılırmak sinema salonunun alt kısmında bir kütüphane bulunmaktadır. Sinemaya ait olan bu kütüphanenin de çok fazla ziyaretçisi vardır. Ankara’da olup nostaljik sinema deneyimi yaşamak isteyenler için burası mutlaka gidilmesi gereken bir mekandır. Sinema hem ulaşım olarak bilinen bir yerde olduğu için hem de bilet fiyatları olarak sinemaseverlere hitap eden bir mekan olarak burası tercih edilmeli.

Ankara Next Level Cinegold Sinema Salonu

Ankara’nın en prestijli yapılarından olan Next Level içerisinde yer alan Cinegold Sinema Salonu burada kaliteli hizmetlerini sinemaseverlere sunmaktadır. Cinegold Türkiye’nin birçok noktasında sinema salonları ile hizmet sunarken bunun dışında birçok etkinlik için de çalışma yapmaktadır. Next Level Ankara’nın en gösterişli yapılarından biridir. Söğütözü’nde Eskişehir ve Konya yollarının kesişim noktasında bulunan Next Level’e sinema keyfi için gelenler istedikleri ortamla karşılaşmış olacaklar.

Cinegold Sinema Salonu, içerisinde teknoloji destekli cihazların bulunduğu modern bir sinema salonudur. Burada koltuklardan salonun akustiğine kadar her şey detaylı bir şekilde düşünülerek tasarlanmıştır. Bu sebeple Cinegold Sinema Salonuna gelen Ankaralılar çok keyifli film izleme olanaklarına sahip olacaktır.

Ankara Optimum Avşar Sinema Salonu

Teknoloji destekli ve konforlu sinema keyfi arayanlar için Ankara Eryaman’da bulunan Optimum Avşar Sinema Salonu bu istekleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. İlk olarak İstanbul Bakırköy’de kurulan Avşar Sinemaları 2007 yılında itibaren diğer büyük şehirlerde de kurulmuştur. Ankara’da Optimum Alışveriş Merkezi içerisinde açılan sinema salonları ABC1,AB,AB+ şeklinde gruplandırılmıştır. Farklı kesimlerden insanlara hitap edecek şekilde düzenlene sinema salonları çok sayıda sinemaseveri bir araya getirmektedir.

Etimesgut’ta Ayaş yolu üzerinde yer alan Optimum Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Avşar sinema salonları sinemaseverlere ev sahipliği yapmaktadır. Alışveriş merkezi içerisinde olması buraya izleyicilerin çok daha kolay ulaşmasını sağlamaktadır. Avşar sinema salonları Türkiye genelinde toplamda 48 salonla sizlere hizmet sunmaktadır.

Ankara Prestige (Kentpark) Sinema Salonu

Prestige Group tarafından Eskişehir yolu üzerinde bulunan Kentpark Alışveriş Merkezi içerisinde açılan sinema salonları müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak üzere çalışmalarını yapmaktadır. Ankara Prestige Sinema Salonu farklı ve kaliteli sinema hizmetleri ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunan Prestige Sinema Salonu zinciri içerisinde Ankara’daki salonlar da bulunmaktadır. Bu şubeler arasında Kentpark Prestige Sinema Salonu da yer almaktadır Ankara’da kolay ulaşabileceğiniz ve park sorunu yaşamadan eğlenceli vakit geçireceğiniz Ankara Prestige (Kentpark) Sinema Salonu sinemaseverleri bekliyor. Farklı ve kaliteli bir sinema deneyimi yaşamak isterseniz yapmanız gereken Kentpark Alışveriş Merkezi içerisindeki Prestige Sinema Salonunu tercih etmek olacaktır.

Ankara Prestige (Nata Vega) Sinema Salonu

Ankara Mamak’ta bulunan Nata Vega Outlet içerisinde açılan Prestige Sinema Salonu ilçenin en büyük salonlarından biridir. Prestige Group tarafından açılan sinema salonu kaliteli ve rahat bir ortam sunmaktadır. Nata Vega Outlet içinde hizmet sunan sinema salonları buraya gelen sinemaseverler tarafından beğenilmektedir. Sinema ortamında istenen tüm özellikleri burada görmeniz mümkündür. Ses kalitesi ve görüntü kalitesi Prestige Sinema Salonunda en üst seviyededir.

Ankara ‘da bulunan ve Prestige Group  tarafından yapılan sinema salonları çok sayıda izleyici tarafından tercih edilen bir mekandır. Burası Mamak ilçesinde Akşemsettin Caddesi’nde yer almaktadır.  Prestige Sinema Salonu içerisinde toplamda 14 sinema salonu bulunmaktadır.

Ankara Prestige (Subayevleri Vega) Sinema Salonu

Ülkemizde ilk olarak 1994 yılına sinema salonu ve bowling salonu olarak hizmet sunmaya başlayan Prestige Sinema Salonu sonraki yıllarda farklı şehirlerde şubeler açmaya devam etmektedir. Prestige Group tarafından hizmete konan bu salonlar yeniliklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Ankara Prestige Sinema Salonu Subayevleri’nde bulunan Vega AVM içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Standart sinema işletmeciliğinin yanında kaliteli hizmetler sunmak üzere hazır bulunan Prestige Sinema Salonu bunu en iyi şekilde yapmaktadır. Sinema salonları içerisinde deri koltuklar ve benzersiz sinema keyfi tecrübesini yaşayabilirsiniz. Bunun için Ankara Prestige (Subayevleri Vega) Sinema Salonu sizlere kaliteli ses ve görüntü hizmetini sunmak , konforlu alanlarında sizlere sinema ortamı oluşturmak üzere hazır bulunmaktadır.

Ankara Taurus Cinemarine Sinema Salonu

Ankara’da açılan Taurus Cinemarine Sinema Salonu 4 bin metrekare kapalı alana sahip bulunuyor. Sinemaseveler tarafından yoğun olarak tercih edilen bu salonun 1450 koltuk kapasitesi bulunmaktadır. Salon içerisinde 14 adet salon bulunmaktadır. Sinema birçok yeniliği ülkemizde ilk kez sunan salonlar arsında yer almaktadır. Koltuk seçme seçeneğinin yanında bu salonlarda ebeveynler sinema izlerken çocuklara profesyonel bakıcı tarafından bakılmaktadır.

Teknolojinin en son yeniliklerinin sunulduğu sinema salonlarında sinemadaki koltuklar ergonomik özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında akıllı telefon desteği ile sinemadaki uygulamalara katılma özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri ile Ankara’nın en çok tercih edilen sinema salonları arasında Taurus Cinemarine Sinema Salonu bulunmaktadır.

Arama yap

Bizi Takip Edin

Ne yapmak istersiniz? Şehrin popüler yerlerine göz atın!