6:45 Kaybedenler Kulübü

Ankara’da eğlence ve gece kulübü denilince herkesin aklına ilk gelen isimlerden biri şüphesiz 6: 45 Kaybedenler Kulübü’dür. Sadece Ankara değil birçok ilde de şubesi bulunan bu kulüp, ünlü sanatçılara ve kaliteli, güzel konserlere ev sahipliği yapıyor. Kendine has özellikleri olan 6:45 aynı zamanda Kaybedenler Kulübü ismiyle de anılıyor.  Geniş bir bahçe alanına sahip olan kulübün kendine has bir atmosfere sahip olduğu bilinmektedir.

Bünyesindeki çalışanlar ise güler yüzlü ve oldukça ilgili davranmaları ile müşterilerinin takdirini kazanıyor. Tamamıyla yüksek kaliteli bar hizmeti sunan 6:45 Kaybedenler Kulübü bu konuda alanındaki en iyi kulüplerden biri. Canlı müzik ve karaoke gibi etkinliklerin bulunduğu bu özel mekanda konser ve parti organizasyonları da düzenlenmektedir.

Ücret konusunda ise bütçeye oldukça uygun olan fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Müşterilerine sunduğu kaliteli ve eğlenceli vakit ile oldukça popüler olan 6:45 Kaybedenler Kulübü eğlenceyi ve farklı etkinliklere katılmayı seven her Ankaralının mutlaka gidip vakit geçirmesi gereken bir yer. Vale hizmetinin bulunduğu bu özel mekanda sigara içilebilir alanda bulunmaktadır.

Yorum yap ve puanla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tunus Caddesi
06680 Ankara TR
Yol tarifi al
Pzt - Paz : 10.00 - 03.00