Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu

Gezmek, seyahat etmek şehrin gürültüsünden uzaklaşıp sakin ve doğa ile iç içe bir ortama gitmek Ankara’da yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi Ankara çıkışlı günübirlik Yedigöller turudur. Event312 ile sizleri Ankara’dan Batı Karadeniz’in bir ili olan Bolu’nun en ünlü tabiat parkına götürüyoruz. İçerisinde bulanan yedi adet gölden ismini alan Yedigöller tabiat ve milli parkı yeşilin her tonunu sizlere sunan cennetten bir köşe gibidir.

Ankara’da yaşayan insanların şehrin trafiğinden bunalıp, stresli çalışma hayatına bir mola vermek isteyebileceklerini düşünüyoruz. Bu amaç ile günübirlik Yedigöller turu ile şehrin farklı noktalarında belirlediğimiz tura katılma duraklarından sizleri kafilemize alıp yola koyuluyoruz. Sabah erken saatlerde İstanbul’a uzanan otoyol ile Gerede ve Bolu istikametinden Yedigöller’e uzanan bir yolculukla aynı gün içerisinde turu tamamlayıp tekrar akşam evinizde olabilirsiniz.

Günün her anını değerlendirdiğimiz günübirlik Yedigöller turunda sizlere sunduğumuz hizmetlerden, tur boyunca yapılacak aktivite ve turun kapsamından bahsetmeye çalışacağız. Event312 olarak sizleri bir günlüğüne Ankara’dan kaçıracak ve yeşilliğin ve doğanın tadını çıkarmanızı sağlayacağız.

Yedigöller Turları için Seyahat Edilen Araçlar?

Bir yerden bir yere seyahat ederken yolculuğun yapıldığı aracın yolcular için konforu oldukça önemlidir. Event312 bünyesinde günübirlik Yedigöller turu için siz değerli tur kafilemizin seyahat edeceği araçları kapasitelerine göre belirtmek isteriz.

Bolu ili sınırları içerisinde bulunan Yedigöller milli parkına düzenlediğimiz turlarda kullandığımız araçlar katılım sayısına göre farklı kapasitelerde hizmet vermektedir. Daha küçük gruplarla gidilen turlar için sınıfının en lüks 18 koltuk ve kişi kapasiteleri minibüslerimizle hizmet vermekteyiz. Orta düzeydeki katılım sağlanan turlarımız için ise 27 veya 31 kişinin rahatlıkla seyahat edebileceği otobüsleri kullanmaktayız.

Daha geniş katılım sağlanan Yedigöller turları için kullanıma sunduğumuz araçlarımız ise 35 kişi kapasiteye ulaşan paket araçlardır. Tur için kayıt yaptıran kişilere hangi koltukta oturacaklarına dair bir garanti veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Koltuk yerleşimi kayıt sırası baz alınarak otomatik olarak belirlenen bir süreçle oluşmaktadır.

Yedigöller Turu Tavsiyeler

Doğa insanlara huzur aşılayan, ağaçların rüzgârdan birbirine değen yapraklarının çıkardığı sesler mutluluk hissettiren mucizevi bir etki yaratır. Ankara her ne kadar birçok park ve yeşil alana sahip olsa da genellikle şehir merkezi binalar ve ağaçsız bir bozkır olarak bilinmektedir. Bu şehirde yaşayanların fırsat buldukça şehir dışında gezmeye, turlar ile daha doğa ile iç içe alanlara gitmeye ihtiyaçları olması muhtemeldir.

Yedigöller turu tam bu ihtiyaçları karşılayacak doğanın kalbinde, yeşilin ve oksijenin zirvesin bir milli park olarak siz Ankaralıları bekliyor. Event312’nin günübirlik Yedigöller turları ile planlı ve eğlenceli bir Yedigöller deneyimi yaşayabilirsiniz. Tur kapsamında olan aktiviteler dışında kafileden ayrı olarak değerlendirebileceğiniz serbest zamanınızda neler yapabileceğinizi eklemek isteriz.

Bu tur içerisinde pakete dahil olmayan ama serbest zamanda yapmaktan keyif alacağınız şeylerden biri Anıt ağaç isimli yıllara meydan okuyan asırlık ağaçta fotoğraf çektirebilirsiniz. Bu turda rehberimiz size oldukça verimli bir Yedigöller gezisi sunmaktadır. Yine de Yedigöller’in bin bir yeşil tonu içerisinde barındıran doğasında dilediğiniz gibi dolaşırken dönüş yolunda Kapankaya seyir terası üzerinden kuşlar gibi Yedigöller’e tepeden bakabilirsiniz.

Günübirlik Yedigöller Turuna Neden Katılmalısın?

Günübirlik turlar ile iş ve şehrin sıkıcı ve yorucu etkilerinden uzaklaşıp bir günlüğüne de olsa kaçıp farklı bir hava yakalamak büyük şehirlerde yaşayanlar için oldukça rahatlatıcı olabilir. Event312, Ankara çıkışlı günübirlik Yedigöller turları düzenleyerek Ankara’da yaşayanlara harika bir nefes alma fırsatı sunuyoruz.

Yedigöller turuna neden katılmalı şeklinde aklınıza takılacak olan tereddütleri gidermek isteriz. Bir tur kapsamında seyahat edip gezmenin birçok avantajı vardır. Öncelikle maliyet olarak şahsi arabanız ile gitmenizden oldukça uygundur. Ayrıca Ankara çıkışlı günübirlik turlar ile gezilere katılmak yalnızca bir günde pek çok gezilecek alanı tur rehberleri sayesinde görüp gideceğiniz yerde planlı ve dolu dolu bir gün yaşamanızı sağlar.

Turlar ile Yedigöller milli parkına gittiğinizde görmeye değer yerleri atlamadan gezebilir ve tura katılan kafile ile sosyalleşip keyifli ve eğlenceli bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz. Ankara’dan uzaklaşıp sizi Yedigöller gibi muhteşem bir doğaya götürecek tura katılmak için hiçbir sebebiniz olmasa bile o ortamı sadece görmek için bile bu yolculuğa çıkmalısınız.

Yedigöller Turu’nda Ne Yenir?

Şehirlerin boğucu havasından doğaya kaçmaya kim hayır diyebilir ki? Event312 olarak Ankara’dan çıkıp Yedigöller’e uzanan günübirlik turlarımızda siz değerli kafile üyelerimizin tüm ihtiyaçlarını düşünüp gayet konforlu bir tur vaat ediyoruz.

Sabah erken saatlerinde Ankara’nın dört farklı noktasından, Kızılay’dan ilk yolcularını alan araçlarımız ilk durağımız Milli Kütüphane ’den yolcularımız almaya başlıyoruz. Bir sonraki yolcularımızı aldığımız yer Armada AVM ve son olarak da Eryaman’da bulunan Optimum AVM karşısından son yolcularımızı alıp dosdoğru Yedigöller’e hareket ediyoruz.

Sabah araçlarımız içerisinde sandviç paketi ikram ederek hem yol keyfi hem de güzel bir sabah öğünü sunuyoruz. Tur ücreti kapsamında verilen bu kahvaltının dışında öğlen ise isteyen kafile yolcularıma sucuktan mangalda tavuğa, köfteden çeşitli garnitür ve içeceklere oldukça zengin bir menü sunuyoruz. Bunlara ek olarak hem gidiş yolunda hem de dönüşte kafilemiz dilediği kadar soğuk içecek servislerimizde faydalanabilir.

Event312 ile Yedigöller Turu

Bir tur kapsamında şehirler arası bir yolculuğa çıkılması keyifli bir gezinin habercisi olsa da hangi tur şirketi veya turizm firması ile bu tura çıkacağınız beraberinde riskleri de getirebilir. Bu nedenle seyahat ve turizm alanında tecrübeli olan Event312 ile günübirlik Yedigöller turu tercih etmeniz sizlerin kafanız rahat ve sadece keyifli bir geziye odaklanmanızı sağlar.

Event312 ile gönül rahatlığı ile her detayın planlandığı ve asla sizi mağdur etmeyecek günübirlik Yedigöller turuna katılabilirsiniz. Bolu Yedigöller turu Ankara’dan yaklaşık 220 kilometre uzaklıkta bulunan yemyeşil bir milli parkla sizi buluşturmaktadır.

Günübirlik turumuzda rotamız olan Yedigöller’e ismini veren Kurugöl, Büyükgöl ve Seringöl’ün yanı sıra İncegöl ile Deringöl son olarak da Nazlı göl bu bölgede bulunan yedi adet gölü tamamlamaktadır.

Yedigöller Turu Alışveriş Noktaları

Kültürümüz hediyeleşmeyi ve gidilen yerden bir hatıra olarak bir şeyler almayı bizlere öğretmiş ve insanların birbirini mutlu etmesine ve kendine değer vermesine vesile olmuştur. Bu bakımdan Yedigöller turu alışveriş noktaları arasından gezinin bitmesiyle yola çıkmadan önce hediyelik eşya satan dükkanlardan alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Yedigöller içerisinde veya dönüş yolunda sadece hediyelik eşya değil yöre halkının üretip yol kenarında sattığı doğal gıdalardan ve el işi ürünlerden alışveriş yapmanız mümkündür. Alışverişinizi tamamlayıp yeşile doymak için son bir kez Yedigöller’e bakıp derin bir oksijen dolu nefes aldıktan sonra akşamüzeri dönüş yoluna koyulabiliriz.

Sizlerin katılmasını heyecanla beklediğimiz günübirlik Yedigöller turu kapsamında memnuniyetiniz için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimize emin olabilirsiniz. Ankara’da yaşayanlar için kaçırılmayacak bir imkân olan bu tur ile mutlaka kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon: 0552 311 0312


Yorum yap ve puanla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14030 Bolu TR
Yol tarifi al