Günübirlik Sapanca Maşukiye Turu

Sapanca Maşukiye Turu Hakkında Merak Edilenler

Ankara Çıkışlı Günübirlik Sapanca Maşukiye Turu ile günübirlik mükemmel bir tur sizi bekliyor. Unutamayacağınız doğal güzellikleri bulacağınız alan Ormanya Turu olarak da bilinmektedir. Dilediğiniz anda başvurularınızı yaparak birbirinden özel Sapanca Maşukiye gezi alanlarını ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz. Ormanya Turu’nda Hobbit Evleri farklı bir dünyanın kapılarını aralayacaktır. Kendinizi Event312 rehber yönlendirmeleriyle keşif halinde bulacaksınız.

Sapanca Maşukiye Turları İçin Seyahat Edilen Araçlar

Sapanca Maşukiye turları için seyahat edilen araçlar çeşitli otobüslerle belge gereksinimleri karşılanarak sağlanmaktadır. Seyahatlerinizin konforlu bir şekilde sürmesini sağlayacak büyüklükte araçlarımız bulunmaktadır.

Seyahatlerde katılım sayısına göre araçlarımız belirlenmektedir. 19-54 kişi aralığında çeşitli araçlarımız temin edilerek yolcululuk başlamaktadır. Yolculuk esnasında koltuklarınız sıralamaya göre sistem doğrultusunda belirlenmektedir. Özellikle bir sıra verilmemekte rezervasyona göre işlemler yapılır. araçlarımızın sürücü belgesi ve teknik gereksinimleri kanunlara uygun şekilde hizmet  sağlanır.

19 ve 54 kişilik araçlar dışında orta kalabalıkta otobüsler için 31-35-46-50 kişilik araçlarımızı da kullanabiliyoruz. Günlük başvuru durumuna göre Ankara Çıkışlı Günübirlik Sapanca Maşukiye Turu yolculuğu başlayacaktır. Her durumda önlemlerimizi alarak uzun yola çıkıyoruz. Güvenli bir yolculukta kendinizi tatile hazırlamış olursunuz.

Sapanca Maşukiye turu araç içi konfor özellikleriyle fark yaratmaktadır. Araçlarımız hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanarak seyahat rutinleri öncesi temizlenmektedir.  Maşukiye turunun keyfini çıkarmak için yolculuktan itibaren her molada bunu yaşayabilirsiniz.

Sapanca Maşukiye Turu Tavsiyeler

Yedek teknolojik ürünlerinizi almanız gezi esnasında olası sorunların önüne geçecektir. Geziyi yaptığınız mevsim yağmurun bol olduğu dönemse yağmurluk önemli bir artı olabilir.  Powerbank, yedek şarj aletiniz yanınızdaysa fotoğraf çekimleriniz aksama yaşamaksızın gerçekleşecektir. Bu ürünler haricinde nelere ihtiyaç duyuyorsanız kendiniz gezi kapsamında eşyalarınızı getirebilirsiniz.

Günübirlik Sapanca Maşukiye Turu’nda, ayakkabı seçimleriniz konusunda konforlu bir yürüyüş ayakkabısı giyilmesi önerilir. Gün boyu yapılacak gezilerde daha rahat hissedebilir, dilediğiniz yerde kolayca fotoğraf çektirebilirsiniz.  Doğa yürüyüşlerini bolca yapacağınız gezilerde hafif engebelere karşı tabanlarınızı korumanız önerilir.

Sapanca civarında tatile geleceğinizde kendinizi huzurlu bir doğal ortamın kollarına bırakmalısınız. Psikolojik açıdan rahatlamaya hazır bir tatil sayesinde gezileriniz çok daha etkili hale gelecektir.  Kalabalık ortamdan uzaklaşırken düşüncelerinizi olabildiğince geride bırakmaya çalışmalısınız.

Varış noktasında memnuniyetinizi artıran birçok etkinliği değerlendirmeniz önerilir. Ayrıca geziden daha çok keyif almak adına önceden tarihi bilgileri edinebilirsiniz. Tatilde nereleri gezdiğinizi tarihiyle beraber bilmek size çok daha keyif verici etkiler sunabilir. Rehberinizden de öğrenecekleriniz karışınca yoğun hislerle gezilerinizi sürdürmüş olursunuz.

Günübirlik Sapanca Maşukiye Turuna Neden Katılmalısın?

Event312 Maşukiye turu için günlük bir tatile çıkabilir ve motive olmuş şekilde geri dönersiniz. Kendinize güzel ve farklı bir yerde zaman ayırmak için etkili bir yöntem olacaktır. Sapanca Gölü ve çevresinin doğal güzelliklerini görmek hayatınıza ekstra bir enerji sağlar. Beklediğiniz doğal alanların keyfini bu tatille çıkarabilirsiniz.

Ormanya tatilinizi Sapanca’da geçirmeniz için başka bir neden olabilir. Çünkü buradaki doğa harikası evler sizi fantastik bir dünyaya götürecektir. Bulunduğunuz şehirden uzaklaşarak keyif içerisinde bir gün geçirmek için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Doğal ortamda hayvanat bahçesi gezisinin keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı canlıları görerek gezinizi daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Güzel anılarınıza yenilerini eklemek için etkili bir yol olacaktır.

Event312 Sapanca Maşukiye turunu siz de anında yaşamak için birkaç adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.  Kaparo ve tam ödeme aşamalarını tamamlayarak işlemlerinizi tamamlarsınız.   Dilerseniz arkadaşlarınızla, diğer yakınlarınızla Sapanca ziyaretlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sapanca Maşukiye Turu’nda Ne Yenir?

Sapanca Maşukiye Turu’nda ne yenir diyorsanız başlangıçta yol esnasında size ikramlar yapılacaktır. İçecek ve sandviç alarak hafif atıştırmalıkları yol boyunca tüketebilirsiniz. Kahvaltılık sandviç ve soğuk içecek ikramlarımız ardından öğle yemeği  için anlaşmalı restoranımızda yer alıyoruz. Varış saatleri ve diğer etkenlere göre dilediğiniz yemeği anında tüketerek konforlu şekilde sürece devam edilir. Restoran yemekleri ücrete dahil edilmese de uygun fiyatlarla yemek bulabilirsiniz.

Sapanca turu gezileriniz esnasında ücrete dahil olan hizmetlerimiz ve dahil olmayan hizmetlerimizden bahsetmek faydalı olacaktır. Ücret kapsamında rehberlik, refakat hizmetleri, tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti ve araç içi ikramlar yer alır. Ücrete dahil olmayan harcamalar ise kişisel harcamalar, Sapanca Gölü tekne yat turları, zipline ücreti, çeşitli ekstra etkinlik ücretleri ve öğle yemeğidir.

Öğle yemeklerinde bölgenin kendine has yöresel yiyeceklerini restoranlarda görebilirsiniz. Türk mutfağında geleneksel etkiler Sapanca’da da hissedilebilir.  Genellikle hafif ve doyurucu yiyecekleri bolca bulabilirsiniz.

Event312 Turizm İle Sapanca Maşukiye Turu

Maşukiye bölgesini gezmeden önce coğrafi açıdan bilgilendirme almanız faydalı olabilir. Sapanca, Maşukiye nerededir sorularına kısaca yanıt verelim:

Maşukiye Kocaeli Kartepe ilçesindeki bir mahalle ismi olarak geçiyor. Ormanya da aynı ilçede yer alıyor ve Kocaeli iline bağlı. Sapanca Gölü- Sakarya ili ve Kocaeli illerinde bulunan bir göldür. İzmit ilçesinin doğusunda konumlanan bu yer Maşukiye nerede sorusuna da yanıt oluşturuyor.

  • Event312 Turizm ile Sapanca Maşukiye turu size benzersiz bir deneyim sağlayacaktır. Turumuzdan maksimum verimle ayrılmak için rehber hizmetlerimizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Kredi kartı ve diğer ödeme yollarını da değerlendirerek Ankara çıkışı olarak seyahate katılabilirsiniz.
  • Firmamızdaki verilen hizmetler belirli bir sözleşme kapsamında yapılarak bilgilendirmeler yolcularımıza sağlanmaktadır. Ofisimize gelerek daha net bilgileri alabilir, doğrudan ekibimizle görüşebilirsiniz.
  • Günübirlik gezilerde temel gereksinimleriniz haricinde kendinize ekstra çok yük yapmamanız öneriliyor. Konaklama olmayacağı için gereksiz ağırlıklar yürüme esnasında size kötü etki edebilecektir.
  • Doğal güzelliklerden etkili anılar oluşturmanız için durak alanlarında, gezi yerlerinde kısa bir süre serbest zaman tanınacaktır. Maşukiye kahvaltı süreçlerini tamamlayarak endişelerinizden uzak bir şekilde video çekebilirsiniz.

Tatil severlerin uğrak alanlarından olan Sapanca Maşukiye gölleri, nehirleri, ormanlık alanları, ATV sürme noktalarında fark yaratıyor. Etkinlikleri yapacağınızda belirli bir sürelik rehber izinlerini takip edebilirsiniz. Keyfinizi artıran birçok seçeneği anında değerlendirmek için bazı ayrıntıları gözden kaçırmamak gerekir. Araç kullanımında emin olmadığınız teknik bilgiler varsa alternatifle yönlenmeniz önerilecektir.

Sapanca Maşukiye Turu Alışveriş Noktaları  

Sapanca Maşukiye gezilecek yerler sayesinde alışverişlerinizi yaparak sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Sapanca Maşukiye turunda duraklama alanları ve gezilerdeki çarşı bölümlerini alışveriş için değerlendirebilirsiniz. Etkinlik süresinde nerelerde alışveriş olacağı konusunda bilgilendirme sağlanacaktır. Rehberinizin yönlendirmelerine ve geri dönüş sürelerine göre gezilerinizi sürdürebilirsiniz.

Birbirinden güzel hediyelikleri alarak Sapanca Maşukiye turunuzu daha güzel hale getirebilirsiniz. Hediyeleriniz süs eşyaları vs. olabileceği gibi yöreye özel yiyecek içecekler de olabilir.  Hediye alacağınız kişilerin ilgi alanlarına göre Sapanca Ormanya gezinizden yöresel baskılı ürünler bulabilirsiniz.

Maşukiye’de gezilecek yerlere örnek verilirse Alabalık Tesisleri, Sapanca Gölü, Sapanca, Cam Terası, Naturköy, Sopeli Doğal Yaşam Köyü gibi alanlardır. Gezilerdeki Event312 güncel değişikliklerine göre seyahat planı hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Tur kapsamında paket içerikleri konusunda daha fazla bilgiyi rehberlerimizden bulabilirsiniz.

Sapanca gezilerinizde doğal güzelliklerle iç içe evlere geri dönüş olmaktadır. Ankara’dan hareket eden araçlarımız trafik yoğunluğuna göre gün sonunda geri dönüşü sağlayacaktır. Geri dönüşlerde gece yarısı olmadan varılarak güvenle tatil süreci tamamlanmaktadır. Merak ettiğiniz tüm konular için başlangıç aşamasında ekibimize detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Event 312 ile profesyonel çekimlerimizin sonuçları sizlerle paylaşılmaktadır. Sapanca Maşukiye Şelalesi gezilerinizdeki görüntüleri, fotoğrafları temin edebilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Maşukiye Sapanca Turları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon: 0552 311 0312

 


Yorum yap ve puanla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

309. Sokak 99
41150 Kocaeli TR
Yol tarifi al