Metromall AVM

Metromall AVM, 2017 yılında açılmıştır. Etimesgut bölgesinde yer alan en büyük alışveriş merkezi olma özeliğine sahiptir. Bundan dolayı geniş kapsamlı bir düzeyde faaliyet gösterme kabiliyetine de sahiptir. Ayrıca Ankara’nın üstü açılıp kapanabilen özeliğine sahip ilk alışveriş merkezidir. Tercih edilen cam tavan sayesinde hem enerji tasarrufu sağlanmış hem de ferah bir çizgi yakalanmıştır.

AVM’ de yer alan mağaza sayısı 198’dir. Bu mağazalar ünlü birçok markadan oluşur. 8 kattan oluşan projenin üç katını otopark oluşturur. Hem kapalı hem de açık otopark seçeneği bulunur. Otoparkın araç kapasitesi ise 3000’dir. Bu kapsamda Metromall Alışveriş Merkezinin günümüz koşullarında çoklu konsepti başarılı bir şekilde uygulayabilen bir alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Modern bir mimariye sahip olan Metromall Alışveriş merkezi, özgün bir konsepte sahiptir. Alışveriş merkezinin iç dizaynı kadar dış dizaynına da büyük özen gösterilmiştir. Havuz ve yeşil alanlara yer verilmiştir. Ayrıca projede doğal taş kullanımına da tercih edilmiştir. Bundan dolayı Metromall Alışveriş Merkezi kendine özgü mimari tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yorum yap ve puanla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dumlupınar 30 Ağustos Caddesi No:2
06824 Ankara TR
Yol tarifi al
Pzt - Paz : 10.00 - 22.00